Bezpieczny Senior

Fundacja Pomocy Prawnej WrocLaw otrzymała grant na projekt pt. “Bezpieczny Senior” od Mikrogranty. Projekt będzie będzie realizowany od lipca 2021 r. Serdecznie zapraszamy wrocławskich Seniorów na nieodpłatne szkolenia prawne!

Otwórz Poradnik Bezpieczny Senior
placeholder

SPÓR Z BANKIEM

Lorem impsum

Wyroki dla Frankowiczów są coraz bardziej korzystne i w większości kredytobiorcy wygrywają swoje spory sądowe z bankami, odzyskując nawet połowę wpłaconych środków do banku!  

Jednakże, nie można przyjąć tego za pewnik i pamiętać, że każda sprawa się od siebie różni i skorzystanie z pomocy doświadczonego prawnika specjalizującego się w sporach bankowych jest rozwiązaniem rekomendowanym, w szczególności w zakresie konstruowania wniosków i żądań pozwu.

Zapraszamy do bezpłatnej analizy umowy !

Lorem impsum

Witamy, jesteśmy nowoczesną Fundacją działającą na rzecz społeczeństwa, przede wszystkim w zakresie edukacji i pomocy prawnej. Współpracujemy także z innymi organizacjami pozarządowymi m.in. poprzez organizację kursów, wykładów czy szkoleń prawnych dla obywateli.

Szczególną wagę przywiązujemy do nieodpłatnych porad prawnych. W ramach działalności pro bono nasi prawnicy pomagają frankowiczom dokonując darmowej analizy kredytów frankowych pod kątem tego czy dana umowa zawiera klauzule abuzywne (niedozwolone).

placeholder

Lorem impsum

z którego dowiesz się między innymi czy mają  Państwo szansę wygrać sprawę frankową, w jaki sposób krok po kroku odzyskać swoje pieniądze oraz jakie roszczenia przysługują frankowiczom. 

Otwórz Poradnik Bezpieczny Senior

Kontakt

Aktualności

© 2021 Fundacja Wroc LAW. Wszelkie prawa zastrzeżone.