Bezpieczny Senior 2021 r.

Fundacja Pomocy Prawnej WrocLaw w Q3 2021 r. zrealizowała projekt pt. “Bezpieczny Senior”. Projekt ten był finansowany w ramach programu "Mikrogranty NGO" realizowanych ze środków Gminy Wrocław. W szkoleniach uczestniczyło ponad 100 wrocławskich Seniorów.

Otwórz Poradnik Bezpieczny Senior
placeholder

SPÓR Z BANKIEM

Lorem impsum

Wyroki dla Frankowiczów są coraz bardziej korzystne i w większości kredytobiorcy wygrywają swoje spory sądowe z bankami, odzyskując nawet połowę wpłaconych środków do banku!  

Jednakże, nie można przyjąć tego za pewnik i pamiętać, że każda sprawa się od siebie różni i skorzystanie z pomocy doświadczonego prawnika specjalizującego się w sporach bankowych jest rozwiązaniem rekomendowanym, w szczególności w zakresie konstruowania wniosków i żądań pozwu.

Zapraszamy do bezpłatnej analizy umowy !

Lorem impsum

Witamy, jesteśmy nowoczesną Fundacją działającą na rzecz społeczeństwa, przede wszystkim w zakresie edukacji i pomocy prawnej. Współpracujemy także z innymi organizacjami pozarządowymi m.in. poprzez organizację kursów, wykładów czy szkoleń prawnych dla obywateli.

Szczególną wagę przywiązujemy do nieodpłatnych porad prawnych. W ramach działalności pro bono nasi prawnicy pomagają frankowiczom dokonując darmowej analizy kredytów frankowych pod kątem tego czy dana umowa zawiera klauzule abuzywne (niedozwolone).

placeholder

Lorem impsum

z którego dowiesz się między innymi czy mają  Państwo szansę wygrać sprawę frankową, w jaki sposób krok po kroku odzyskać swoje pieniądze oraz jakie roszczenia przysługują frankowiczom. 

Otwórz Poradnik Bezpieczny Senior

Kontakt

Aktualności

© 2021 Fundacja Wroc LAW. Wszelkie prawa zastrzeżone.