O fundacji

Naszym celem jest działalność na rzecz społeczeństwa, przede wszystkim w zakresie edukacji i pomocy prawnej.

Poznaj nas

Witamy, jesteśmy nowoczesną Fundacją działającą na rzecz społeczeństwa, przede wszystkim w zakresie edukacji i pomocy prawnej. Współpracujemy także z innymi organizacjami pozarządowymi m.in. poprzez organizację kursów, wykładów czy szkoleń prawnych dla obywateli.

Szczególną wagę przywiązujemy do nieodpłatnych porad prawnych. W ramach działalności pro bono nasi prawnicy pomagają frankowiczom, konsumentom w sporach z przedsiębiorcami, a także edukują młodzież oraz chronią prawa osób starszych i z niepełnosprawnościami.

home-slide-3-image-1
serhii-pererva-zuZRXeCSJ00-unsplash

Pomagamy podczas Koronawirusa

Aktualnie jednak, wobec nadzwyczajnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, swoje siły koncentrujemy na bieżących problemach obywateli dotkniętych skutkami epidemii.

Pomożemy Państwu jak najlepiej przejść przez ten trudny okres, aby już wkrótce wrócić do normalnego funkcjonowania, a w przyszłości móc wspólnie uczestniczyć w ekscytujących projektach organizowanych przez naszą Fundację.

Zapraszamy do kontaktu mailowego (fundacja@wroc-law.org) lub poprzez wiadomość prywatną – nasz zespół prawników pozostaje do Państwa dyspozycji!💬

Dokumenty do pobrania

alvaro-sanchez-XvlOmbCspj8-unsplash

Zapraszamy do współpracy

Skip to content